Vystudovala jsem FA ČVUT a postgraduál na VŠE – oceňování nemovitostí. Lásku „ke stavbám“ si ovšem nechávám spíše pro své soukromé potřeby.

Můj otec je IT. Už od mala jsem byla pod jeho vlivem a proto mi i online svět je velmi blízký.

Po pracovních zkušenostech ve stavebně obchodní firmě a nadaci pro rozvoj architektury a stavebnictví jsem pochopila, že můj život bude o samostatné cestě. Že jistota zaměstnání není nic pro mě. Během mateřské dovolené mi došlo, že SVOBODA je pro mě hnacím motivem a začala jsem podnikat. S cílem vždy moci trávit svůj čas se svou dcerou, tak jak já chci. Mateřství mi dalo obrovskou sílu.

Ale jak začít úplně z nuly? Moje první kroky vedly přes MLM, kde se mi ještě během MD povedlo vybudovat tisícové sítě a dostat se na statisícové příjmy. Následně jsem investovala do sebe, svého mnohaletého vzdělávání a do svých firem a projektů. Samozřejmě i mě neminuly tvrdé lekce, ne vše se vždy povedlo a za chyby jsem tvrdě zaplatila, jak penězi, tak energií, ztrátou růžových brýlí či spousty času. Naučila se poučit se z nich a jít dál. O to zajímavější životní cesta to pak je.

Mé projekty vždy tvořím s obrovskou ENERGIÍ a VIZÍ užitku pro spoustu lidí a zároveň pasivního příjmu pro mě, abych byla svobodná v další tvorbě.

V této době je mou velkou výzvou HARMONIE. Za těch 15 let v podnikání jsem byla spíše v mužské energii. Spoustu věcí řešila, tvořila, počítala, bojovala, byla pořád ve střehu… a najednou jsem zjistila, že mě to vyčerpává.

Toto uvědomění považuji za naprosto klíčové a odstartovalo novou éru mé práce.

(O)pustila jsem činnosti, ve kterých mi není dobře, ale do nedávna jsem si myslela, že je musím dělat, protože jinak to nejde. Uzavřela jsem projekty a společnosti ve kterých jsem cítila, že není už energie.

Umožnilo mi to znovu se nadechnout a začít dělat věci jinak. Možná ještě s větší energií, ale tou jemnější, ženskou.

Rozhodně se ale nepouštím do projektů, které by měly být pouze pro ženy. Naopak – v rovnocenném partnerství mám kolem sebe muže, kteří svou prací, analytickým a obchodním myšlením, technickými dovednostmi, zkušeností, energií a silou umožní plnohodnotný a udržitelný rozvoj společného díla.

V mé práci vnímám obrovský společenský přesah. Mám potřebu podporovat svými znalostmi, zkušenostmi i energií podnikatele, kteří vnímají vědomě podnikání jako svůj styl života. Pokud totiž posílíme bohatou střední třídu nezávislých, zodpovědných a svobodných lidí, kteří se nebojí mít svůj názor, bude se nám na světě lépe žít!

Miluju spoustu věcí. Rychlou jízdu v autě, hory, moře… to vše mě energeticky nabíjí. Ty vůně dálek, jiných kultur a energií mi dodávají sílu a inspirují mě v tvorbě. Vždycky, když překročím hranice, mám pocit, že i moje mysl je osvobozena. Cestování je pro mě nezbytnou součástí života. Stejně tak ale i klid o samotě, nebo pouze v kruhu nejbližších.