ARCHADIE s.r.o.

Společnost založená v roce 2008 má nyní 2 hlavní sekce.

ARCHADIE s.r.o.

První se soustředí na dovoz a prodej speciálního produktu sanitární keramiky, který jsem nazvala WC+Bidet 2v1. Toaletní mísa, která má v sobě zabudovanou bidetovou trysku, mě zaujala již při mé první návštěvě Turecka v roce 2007. Říkala jsem si, proč tak skvělý produkt, který zvýší komfort hygieny a zároveň šetří místo i peníze v ČR není. Od nápadu nebylo daleko k činu. Domluvila jsem exkluzivní smlouvu s druhým největším tureckým výrobcem Canakcilar Seramic a pod jejich značkou Creavit uvedla tento produkt na český trh.

Začátky nebyly snadné, čeští zákazníci byli velmi konzervativní a trvalo asi tři roky, než jsme nasmlouvali síť pravidelně odebírajících koupelnových studií a obchodů. V dalších letech jsme rozšířili o svou pobočku na Moravě a partnerské pobočky na Slovensku a v Maďarsku. Produkt wc+bidet 2v1 nepoužívají jen domácnosti, ale najdete je v luxusních hotelech, lázních, zdravotních zařízeních a jiných veřejných budovách.

Pro mě osobně je ARCHADIE důkazem, že když svůj projekt založíte na odvaze dělat nové věci, funkčních dlouhodobých vztazích, kvalitě, důvěře a vytrvalé práci, nese vám pak stabilní milionové tržby a dává možnost investic do seberozvoje a dalších projektů.

Po nějaké době se v ČR objevily i podobné toalety jiných značek. Ale kvalitou a šířkou portfolia (kolem 30 modelů závěsných, kombi, barevných, moderních designových, retro i speciálních pro hendikepované či XL) jsme stále nejsilnějším dodavatelem v ČR, na Slovensku a v Maďarsku.

 

Více o firmě se dozvíte na www.archadie.cz a koupit můžete v eshopu www.wcbidety2v1.cz

Stavební ambulance

Není nad to mít po ruce šikovnou partu řemeslníků. Dnes jeden z nejpalčivějších problémů skoro každého oboru – kvalitní, spolehliví a kompetentní lidé. Po třech letech úspěšné externí spolupráce při realizaci několika stavebních projektů jsme došli ke společnému založení stavební firmy.

 

Umíme obsáhnout projekční i stavební práce. Zaměřujeme se zejména na stavby menšího rozsahu.

 

Rekonstrukce bytových a nebytových staveb, stavební úpravy interiérů, fasády, omítky, přestavby bytových jader, koupelny, obklady, dlažby, podlahy, ale i kácení dřevin, čistění pozemků či stavební úklidové práce.

Golden Club

 

Golden Club

Soukromý vzdělávací klub
Vize a mise

Spolupracujeme s lídrem trhu v oblasti spoření a prodeje drahých kovů a vytváříme síť spolupracovníků, kteří s námi sdílí tyto myšlenky a hodnoty.

Zároveň budujeme GOLDEN CLUB.

Vzdělávací akademii a podpůrný systém exklusivně pro náš tým.

Učíme lidi, jak efektivně pracovat, uzavírat obchody osobně i online, starat se prvotřídně o klienty, využívat moderní nástroje k akvizici. Ale také, jak pracovat na sobě a společně růst. Úspěch není jen suma na vašem kontě. Úspěch je to, kým se na té cestě stanete. Kam vyrostete. Jak inspirujete a dovedete pomáhat dalším lidem. Společně bohatneme. Na fyzické i duchovní úrovni.

O tom je GOLDEN CLUB.

VIVAIE.TV

 

Vivaie.tv

 

Online televize, která je dělena na tematické kanály, obsahuje zábavní, tak inspirativní pořady, doprovázené přímými kontakty na účinkující, jejich produkty či služby.

Pravidelné pořady, živá vysílání, archiv.

Business channel – kanál, který zefektivní komunikaci mezi podnikateli a jejich klienty. Zaměřený na podporu podnikání, plný zajímavých informací, relevantních odkazů, bez vnějších reklam, které by odváděly vaši pozornost.

Reportáže, rozhovory se zajímavými osobnostmi, soutěže, odborné informace.

 

Vital channel – kanál, který je zaměřen na celostní přístup k životu jako takovému. V plné zodpovědnosti, v souladu s přírodou a její cykličností. V respektu k fungování matky Země i celého vesmíru. Stíráme hranice mezi ezoterikou a realitou, neboť v tomto přístupu je hlavní tvořivá síla. S hlavou v oblacích, nohama na zemi a srdcem na pravém místě.

4GROW

 

4GROW

Projekt vznikající v synergetickém spojení velmi rozdílných žen, které mají však i mnoho společného. Tím je obrovská síla a energie, schopnost vidět věci v souvislostech, zhodnotit zkušenosti z podnikání či jiných projektů a transformovat je v nové principy podnikání v plné harmonii a vědomí.